Κούβελος: "Αστεία στην παρέα της"
![Κούβελος: "Αστεία στην παρέα της"](https://www.fpress.gr/media/news/2012/07/26/3227/main/aa4b4d0e857780b3bff4a00e6e75e12c.jpg)
Απόλυτα ικανοποιημένος από την απόφαση της ΕΟΕ να αποκλείσει την Βούλα Παπαχρήστου εμφανίστηκε ο Ισίδωρος Κούβελος, ο οποίος υποστήριξε πως το tweet της ελληνίδας αθλήτριας ήταν ισοδύναμο με επίσημη δήλωση.
Ως μια μορφή προστασίας της Βούλας Παπαχρήστου χαρακτήρισε τον αποκλεισμό της ελληνίδας αθλήτριας ο αρχηγός της ελληνικής αποστολής για τους Ολυμπιακούς Αγώνες, Ισίδωρος Κούβελος σε συνέντευξή του στην κρατική τηλεόραση.
διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr
26/07/2024 18:34
ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ: Στις 3 Σεπτεμβρίου η καταβολή της επιστροφής κεφαλαίου 0,25 ευρώ ανά μετοχή
26/07/2024 17:47
Οι φθηνότερες και οι ακριβότερες περιοχές στην Αττική για αγορά κατοικίας - O ρόλος της Golden Visa
26/07/2024 14:58